Klikni na AKTUALITY , kde jsou nové informace !!!

Jak vybrat spolehlivou stravu

Krmivo bohaté na živiny, respektující složením psa jako masožravce, kompletně vyvážené a dlouhodobě bezpečné, tj. krmivo vyrobené z nutričně hodnotných surovin nezatížených nežádoucími látkami, s převahou živočišných bílkovin a tuků, zpracované šetrnou technologií poctivým výrobcem.Jak takové krmivo najít

  1. Spolehněte se na své znalosti! Nevybírejte podle reklamy, barevnosti a reklamních textů na obalu. Výše ceny není garancí kvality.
  2. Získejte reference dobrých chovatelů, kteří vybranou značkou již delší dobu krmí, jen tak se můžete přesvědčit o tom, že co je napsané na obalu v krmivu opravdu je a krmivo „funguje, jak má".
  3. Sledujte fyzickou i psychickou kondici psa a při novém krmení dělejte závěry nejdříve po 4-6 týdnech. Nepřekrmujte, denní dávku upravujte individuálně, pokud budete spokojení, značku zbytečně neměňte, trávicí trakt psa to ocení.

GRANULE lisované za studena s probiotiky pro psy

Yoggies granule lisované za studena se jako jediné na trhu vyrábí za teploty do max. 39°C. Celkové zdraví Vašeho psa je pak podpořeno i tím, že jsme vynalezli způsob, jak šetrně a postupně sušit vysoce kvalitní suroviny potřebné k výrobě granulí. Díky tomu pak zůstávají v granulích zachovány původní živiny jako jsou proteiny, tuky i vitamíny v nejlepší možné stravitelné formě. Pak lze s jistotou tvrdit, že taková potrava se podobá původní potravě psa v přírodě.

Granule Yoggies nebobtnají!

Torze žaludku je pro každého psa velmi nebezpečný “úraz”. Díky tomu, že Yoggies granule nebobtnají, potlačují riziko torze žaludku. Je to proto, že žaludek posílá dříve natrávenou potravu do střevního aparátu, kde již dochází k dalšímu, postupnému vstřebávání složek potravy. I živiny tak zůstávají v optimální a pro organismus v lehce stravitelné formě. Vašemu pejskovi tak poskytují dokonalou výživu pro jeho zdravý fit život.

 Obsahují skutečné maso i probiotika

Granule Yoggies lisované za studena jsou vyvinuty a vyrobeny jako syrová potrava psa v přírodě. Proto jim zákazníci začali říkat “sušený BARF”. Pro výrobu se používá skutečné maso převážně v potravinářské kvalitě z farmových chovů z Německa, Belgie, Holandska, ale i Česka… Naše granule obsahují i syrové, sušené ovoce, zeleninu a přírodní doplňky k podpoře kloubního aparátu i trávení a prebiotika i především PROBIOTIKA. To vše pak posiluje imunitu psů, obranyschopnost proti parazitům, alergiím, průjmům i závažnějším chorobám.

Žádné granule, ani produkty Yoggies neobsahují chemii!

To, že firma Yoggies je jedničkou na trhu se zdravými krmivy ví již tisíce spokojených chovatelů i jejich psích a kočičích přátel. Garance kvality i zdraví pro Vaše miláčky je i v tom, že žádné produkty Yoggies nebudou nikdy obsahovat chemické konzervanty a dochucovadla. Chemické konzervanty, ftaláty (měkčidla plastů z plastových pytlů) nebo dokonce vysoké hodnoty chemicky přidávaných vitamínů mohou velmi zásadně poškodit zdraví vašeho psa, ba dokonce ohrozit i jeho život… a to my v Yoggies nikdy nedopustíme.

Pokud chcete mít zdravého psa, krmte ho zdravě a bez chemie s produkty Yoggies, protože u nás platí, že Zdraví začíná v misce®

Můžeme potvrdit ze zkušenosti s vlastními psy, že zdraví začíná v misce!!!
Od počátku krmení Yoggisem jsme pro naše pejsky nepotřebovali veterinární péči, kromě očkování!!!

Zpět do obchodu